MFI WOOD

MFI WOOD s.r.o.

Již přes 20 let jsme lídrem ve výrobě kvalitních borovicových a smrkových jednovrstvých...

MFI WOOD s.r.o.

Lídr na trhu
od roku 1992

Již přes 20 let jsme lídrem ve výrobě kvalitních borovicových a smrkových jednovrstvých lepených desek (spárovky) na českém trhu.

Od počátku výroby klademe důraz na nejvyšší kvalitu, proto naše desky vyrábíme výhradně ze dřeva, které dovážíme ze skandinávských lesů Švédska a Finska. Mnohaletým vývojem jsme se přesvědčili, že stromy rostoucí pomalu v chladnějším podnebním pásmu jsou nejlepší surovinou pro zpracovávání v nábytkářském průmyslu, na výrobu nábytku a také pro truhláře a domácí kutily na výrobu například schodů, dveří, bytových doplňků a jiných dřevěných komponentů.

Naše vize

Vize společnosti MFI WOOD s.r.o. lze shrnout do jediné myšlenky:

“Poskytovat našim zákazníkům cenově dostupnou a vysoce kvalitní spárovku.”

V soutěživém a rychle se měnícím trhu se hodnoty produktů i společností rychle mění. Opravdová hodnota pro naše zákazníky tak může být vytvořena pouze dodáváním kvalitních prodůtků za přijatelné ceny. Tato vize je hnacím motorem naší společnosti kde se držíme našich jasně definovaných hotnot a jedinečné podstaty.

Pětice klíčových hodnot

Důvěra

Naše společnost má dlouholeté zkušenosti v oboru a proto v nás mohou zákazníci vložit plnou důvěru. Jsme schopni našim zákazníkům nejen trpělivě naslouchat, ale také jim navrhnout co nejoptimálnější řešení ve výběru produktu.

Kvalita

Zakládáme si na vysoké kvalitě našich produktů, tak abychom zajistili maximální spokojenost našich zákazníků. Zpracováváním výhradně skandinávského řeziva jsme přesvědčeni, že se zákazníkovi dostane produkt nejvyšší kvality. Věříme, že vysoká kvalita našich produktů a služeb zaručí úspěch našim zákazníkům i nám.

Inovace

Neustále zkvalitňujeme používané technologie a postupy na všech úrovních. Tento přístup nám pomáhá dosahovat vysoké kvality práce a efektivněji plnit přání našich zákazníků. Díky inovacím v oblasti výroby spárovky jsme vždy o krok před našimi konkurenty.

Integrita

Klademe zásadní důraz na čestnost, slušnost a poctivost v naší společnosti. Našim férovým jednáním si udržujeme dlouhodobé a dobré vztahy s našimi zákazníky.

Profesionalita

Pozorně nasloucháme zákazníkům a snažíme se plně vyjít vstříc jejich potřebám. Kvalitní a nadstandardní služby, přesné dodržování termínů a efektivně odvedená práce jsou klíčem k budování důvěry a dlouhodobých vztahů s našimi zákazníky.

Výroba šetrná k životnímu prostředí

Zodpovědný přístup k ochraně životního prostředí je pro naši společnost jednou z hlavních priorit a proto při výrobě produktů myslíme na ekologické aspekty. Výroba neprodukuje žádné emise či jiné škodliviny, které by mohly mít negativní dopad na životní prostředí. Naše výrobní linka nezanechává žádný odpad, je schopna plně využít nakoupeného polotovaru z primární sféry.

Plně si uvědomujeme, že životní prostředí je aspekt mezinárodního měřítka, a proto dřevo na výrobu veškerých našich produktů pochází výhradně z lesů skandinávského poloostrova, které jsou obhopodařovány v souladu s ekologickými, sociálními a majetkovými kritérii a požadavky definovanými mezinárodními certifikáty. Tento certifikát zaručuje, že naše produkty jsou environmentálně vhodné, sociálně přínosné a ekonomicky životaschopné.

Úvod